Naše úspěchy:

absolventi

Ladislav Daněk náš absolvent ZŠ praktické se přišel pochlubit výučním listem v oboru stavební práce ze střední školy řemesel a služeb Pardubice. A jelikož byl Ladislav vždy pracovitý, o nabídky práce nemá nouze! Blahopřejeme a přejeme úspěšný start v pracovní kariéře.

Vážená paní ředitelko,

Absolventka školy Věra Nečasová

Rádi bychom Vám oznámili, že Vaše bývalé žákyně, které si vybraly studium na naší škole úspěšně zakončily  první pololetí 1. ročníku. Jedná se o tyto žákyně: Netopilová Věra obor Chovatel zvířat , Štichová Radka obor  Pečovatelka.

Vzhledem k tomu, že jejich připravenost k profesnímu vzdělávání je odrazem dobré práce Vašich pedagogů, cítili jsme jako povinnost Vám tuto informaci sdělit.

Na další dobrou spolupráci s Vámi se za kolektiv pedagogů Odborného učiliště Chroustovice těší

Mgr. Miloslava Šilarová, zástupkyně ředitele

osobní zkušenosti

Můj školní rok byl dobrý, moc se mi líbil, hlavně ty výlety a to co jsme spolu prožili. To se mi taky líbilo když jsem sem nastoupil jako nový žák, tak jsem si myslel, že to je blbá škola a teď jsem si na tu školu moc zvykl a moc se mi tady líbí. Jsou tady dobří kamarádi a učitelky taky. A můj předmět co se mi líbí, tak to je matematika. To mi jde možná nejlíp. No a co nesnáším tak to je zeměpis protože to nechápu a neumím se v tom orientovat. Jo a moc se mi líbil ten turnaj v pátek. Sice jsme ho prohráli, ale to je jedno, na to nezapomenu nikdy, protože jsme ujeli 25 km na kole, a to koupání v rybníku. J. Timko

novinové články

výroční cena MostyNaše škola byla nominována na Výroční cenu Mosty za vzdělávání dětí se zdravotním postižením. Je to uznání od laické i odborné veřejnosti nadstandardní práci našich speciálních pedagogů, jejich asistentů i vychovatelů. Snaží se pro žáky vytvořit příjemné prostředí ve škole, zapojit děti do všech možných činností, ukázat jim, co vše dovedou.

zimní hry 2018

certifikáty