24. 7. 2021

Ve dnech 19.7. - 23.7. proběhl pro členy SPMP příměstský tábor na téma "Indiáni". Tábor se velmi povedl, děti i vedoucí byli nadšení a už se těšíme na příští rok.

21. 12. 2020

Celostátní přehlídka výtvarných prací Radost 26 byla i v tomto náročném období částečně realizována. Zůčastnilo se 23 škol z celé republiky s téměř 300 pracemi. Finálové práce si můžete prohlédnout zde. Děkujeme všem výtvarníkům a jejich pedagogům za práci a doufáme, že v příštím roce bude lépe.

27. 11. 2020

SPMP KOLÍN DOPORUČUJE. Pokud náhodou pojedete do Prahy, nahlédněte do pasáže Paláce YMCA (u Paladia). Sestavili jsme soubor výtvarných prací a keramiky, kterým prezentujeme naši práci v hlavním městě. Zde najdete malou ochutnávku z atmosféry výstavy.

25. 9. 2020

Uprostřed lesů a strání Jizerských hor jsme našli "ostrov" zdraví, radosti a smíchu. Rehabilitační pobyt letos zažilo 30 dětí od 8 do 28 let. V nabitém programu jsme stihli adrenalin v lanovém centru, ZOO v Liberci, jízdu na koních, výlety po turistických cílech i veselé hry v lesích. Nechte si vyprávět a prohlídněte si fotky. :-)

17. 4. 2020

Vážení rodiče, prozatím předpokládáme, že rehabilitační pobyt v září proběhne. Vzhledem k omezenému pohybu osob, nenoste peníze do školy. Počítejte s tím, že celou částku budeme vybírat až to situace umožní. Budeme se řídit dle aktuální situace pokyny ministerstva. Pokud by došlo ke změnám, budeme Vás informovat.

20. 11. 2019

Tak takto jsme to roztančili při zahájení již 25. Radosti – výstavy obrázků handicapovaných dětí z celé ČR. Přišlo jich od 350 dětí téměř 500 a zdobí prostory školy i kulturního domu.

1. 11. 2019

Je to tak, v obchodech i z televize se už na nás valí vánoční zboží. Proto nezůstáváme pozadu a tvoříme, co nám síly a nápady stačí. Srdečně Vás zveme na ADVENTNÍ JARMARK pořádaný naší školou ve spolupráci se SPMP. Letos se bude konat 28.11. od 8:00 do 15:30 hod. Nebude chybět ani voňavá KAVÁRNIČKA našich úžasných středoškoláků.

11. 10. 2019

Vyzýváme všechny kamarády, aby nás následovali a tvořili. 1.11.2019 je totiž termín odevzdání obrázků do jubilejní výtvarné přehlídky RADOST 25. Pak si společně zařádíme na vernisáži finálových prací ve čtvrtek 7. 11. v MSD. Obrázky tam budou vystaveny do konce listopadu. Přijďte se podívat.

27. 9. 2019

Rehabilitační pobyt nám zpestřili pan Peřina a jeho dvě kolegyně z Agentury ochrany přírody a krajiny Železné hory. Skvěle se ujali našich dětí a zprostředkovali jim rostliny a živočichy, kteří v této oblasti žijí. Velmi děkujeme za milé, zábavné a poučné dopoledne.

3. 12. 2018

Škola ve spolupráci se SPMP uspořádala vánoční prodej výrobků dětí a učitelů. Doufáme, že jsme Vám udělali radost naší vánoční výzdobou. Děkujeme za podpoření našeho prodeje a přejeme Vám krásný adventní čas.

8. 11. 2018

Juhuuuu. Představte si to, prvňáci a hned se s několika obrázky dostali do finále celostátní výtvarné přehlídky RADOT 24. Tahle partička nám ještě ukáže, co dokáže. Pojďme jim držet palce společně.

12. 10. 2018

"HALÓ, HALÓ VŠECHNO SEM...." jsou slova písně o cirkusu, která inspirovala 1.A k vytvoření tohoto veledíla. Jménem SPMP vás prvňáci srdečně zvou k účasti na celorepublikové přehlídce výtvarných prací osob s MP RADOST 24. Práce zasílejte na adresu školy do konce října. Vernisáž proběhne v MSD Kolín 8. listopadu.

21. 9. 2018

Jelikož jsme byli hodní, dostalo se nám od Krakonoše to nejkrásnější podzimní počasí. Týden na ŠVP prožilo 30 žáků v Jánských Lázních na kolonádě, okolních lesích a loukách. I na Černou horu jsme vyjeli lanovkou a horskými stezkami došli až do Pece pod Sněžkou. Udělejte si čas a koukněte na fotky z nezapomenutelných zážitků!

4. 12. 2017

Letošní vánoční jarmak se opět skvěle vydařil. Nově zavedená kavárnička měla úspěch. Díky patří především středoškolákům, kteří se ujali její organizace. Jistě z ní uděláme tradici. Velmi děkujeme všem, kteří naše děti a mládež přišli podpořit. SPMP Kolín přeje všem krásný adventní čas, pohodové Vánoce a do nového roku především hodně zdraví a spokojenosti.

27. 11. 2017

Třída 5.A Vás za celou školu a SPMP Kolín srdečně zve na tradiční VÁNOČNÍ JARMARK, který se bude konat v pátek 1.12. 2017 od 7:30 do 15:30 hod. Nově Vás letos pozveme do VÁNOČNÍ KAVÁRNY, kde se o Vás postarají naši středoškoláci. Přijďte se k nám adventně naladit, nakoupit výzdobu či drobné dárky pro přátele. Podpoříte tak další činnost a rozvoj našich dětí.

27. 9. 2017

Osm dní dýchalo čerstvý krkonošský vzduch přes 30 žáků na rehabilitačním pobytu v Jánských Lázních. Zdravotně turistické procházky do korun stromů či do rašelinišť na Černé Hoře nás posílili na těle i na duchu. Škola ve spolupráci se SPMP objednala krásné bydlení, chutnou stravu i hezké počasí za finanční podpory Ministerstva zdravotnictví ČR. FOTO Z AKCE!

15. 6. 2017

Naše škola ve spolupráci se SPMP zorganizovala velmi pěkný výlet do Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem. Díky úžasné paní průvodkyni si děti mohly koně nejen prohlédnout, ale i pohladit. Dověděly se spoustu zajímavých informací a poznaly život koní. Některé děti koně inspirovali natolik, že se v dospělosti chtějí stát chovateli. Děkujeme za krásný zážitek.

10. 3. 2017

Vážení přátelé SPMP Kolín, předkládáme Vám výroční zprávu za rok 2016 se zhodnocením všech aktivit, výpisem sponzorů a přidali jsme i pár fotek!

10. 3. 2017

Přípravy na rehabilitační pobyt SPMP Kolín na rok 2017 jsou v plném proudu. Přihlášky se na nás jen hrnou. Již zbývá jen pár volných míst. Opět plánujeme týden plný her sportu, turistiky a hlavně zábavy a legrace. Předkládáme k dispozici přehled financí RHB pobytu 2016.

20. 12. 2016

Děkujeme všem dobrým lidem, kteří se podíleli na přípravách letošního VÁNOČNÍHO JARMARKU. Neméně děkujeme všem, kteří koupí výrobků podpořili další kreativní činnost dětí s postižením. SPMP pobočný spolek Kolín Vám přeje krásné a pohodové Vánoce a do nového roku hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.